My lifeSophia

Pop music

Publikované 02.05.2016 v 08:21 v kategórii Hudba, prečítané: 76x

Ahojte

Tento článok alebo lepšie povedané stĺpec s najlepšími skladbami za tento rok.
Dúfam ,že sa vám to bude páčiť :)

1) Pre mňa osobne je Adele-when we were young topka ,pretože vie svoju skladbu precíť a vyjadruje pri tom svoje pocity

 


2) Na druhom mieste je u mňa Miley Cirus- Wrecking ball ikeď je táto americká speváčka šialená je neuveriteľná a jej pesničky predsa majú niečo do seba. Pomyslite si keby bola Miley Cirus normálna obyčajná speváčka to by už nebola ona. Mne osobne sa páči preto lebo nikoho nenapodobňuje a ani ju nikto nevie napodobniť je proste nenapodobiteľná :)


 

3)Maroon 5 - Sugar

Proste pri tejto skladbe sa nedá zaspať je taká letná zväčša sa hodí na party.

A čo dodať o Adamovi Levinovi proste ŇuŇu chalan ( bohužiaľ už ženatý) :(

4)Megan Trainor,Charlie Puth - Marvin Gave osem slov Cukríková Lady vo vintage štýle v krásnej rozprávke :)

 Meghan a Charliemu prajem veľa šťastia :)
5)Katy Perry- Last friday night

Táto skladba ukazuje nato ako sa z dievčat ktoré nevyzerajú na prvý pohľad ako modelky sa stanú hviezdami večierku  ,a preto sa im netreba vyhýbať a ani vysmievať, ale keď je party tak to vedia  roztočiť :)6) Shawn Medes - Show you  Táto skladba vyjadruje dnešnú dobu a život slávneho speváka :)

P.S. Tiež je proste ŇuŇu

7) Na predposlednom mieste v tomto zozname skončil Justin Bieber - I love yourself touto skladbou ukazuje ako sa dal využívať ženou a je rád ,že je konečne voľný ,a predsa určite viete ,že vo vzťahu sa musia robiť kompromisy a preto ,že jedna strana nevedela ustúpiť tomu druhému ,a  preto vznikla táto skladba :)8) A ako poslední skončila Fergie - A Little Party Never Killed Nobody

Táto skladba  proste ukazuje krásne jazzové roky zábavu a tanec  ktoré boli spojené s modernou hudbou a vznikla veľmi pekná moderno - jazzová pesnička ktorá uladí každému uchu :)Tak toto boli moje najkrajšie skladby .

Napíšte mi ktoré sa vám páčili alebo ktoré v tomto  rebríčku chýbali a ktoré máte vy radi :)


Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Ann 02.05.2016 v 22:00 Waw super rebricek, ja by som este mozno doplnila : Lukas Graham 7 years, Justin Biber Sorry a Selena Gomez Hands to myself. Mozno nieco od Taylor Swift ale inak fakt super rebricek. Skladby, ktore nepoznám si urcite pozrem : )


 • kristen.infoblog.sk 03.05.2016 v 11:43 Tak to som rada,aj ja som na nich myslela ale dajak som už potom zabudla ale tiež dobré skladby :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?